DSC_1563

Honda-Bros

Нещодавно на поточний ремонт попався цікавий мотоцикл із затасканою паливною системою.

Довгий час Володимир жалівся на важкі холодні старти двигуна. З його слів виходило так, ніби важкий запуск двигуна з непередбачуваною поведінкою вже практично стали нормою кожного дня.

При закритті сезону наші криві рученята добралися і до цього моторчика.

 

Нахолодно дали йому гарі. БРОС у відповідь почав знатно коптити. Те саме і на свічках.

Компресія у нормі: по 12 атмосфер на баняку.

Далі тільки усе розбирати і дивитися кабуратори.

 

Одразу в мотоциклі були знайдені бананотехнології, типу: асистент ущільнення поплавкової камери — нитка і герметик (гімно і палки).

 

Задубівші та надірвані манжети карбюраторів переслідують, мабуть, кожен двигун такого типу.

Також було знайдено автомобільний фільтр + додаткові паливні шланги з написами СССР і ГОСТ.

Вердикт банальний і простий: крайня засраність карбюраторів, вони настільки загадились, що фактично для відмивання всього бруду із них вони кисли 2 тижні часу в очікуванні запчастин.

Таке маленьке замовлення було вирішено проводити через магазин Wemoto.com, цьому також сприяло те, що у цього мотоцикла явно багате минуле. Наприклад, по коду рами він не шукається у каталогах, може похвалитися системою габаритів американського зразка (габаритів у фарі нема, замість цього постійно світяться повороти в половину накалу).

Додамо сюди нерідну передню панель (від Хорнета) і нерідний бак (через потертості видно фарбу інших кольорів), і все це у одному малесесенькому флаконі під назвою Хонда Брос (випускався для ринку Європи). Іще було декілька цікавих деталей, але згадати уже не можу =(

Ось і приїхало моє замовлення. Приємним бонусом стала швидка доставка (тиждень часу) і блокнотик з мотоциклами.

Додатковою проблемою стала діагностика датчика тиску і температури, поки я підбирав запчастини, Сергій розбомбив карбюратори, і провірити роботу старого датчика тиску масла я уже не зміг =(

Задумався я і над тим, щоб превентивно замінити датчик, адже решта проводки після перевірки виявилась цілісною. Володя також розповідав, що за б/в датчик бариги хочуть 300 гривень (ринок б/в запчастин на мотоцики зовсім в плачевному стані). Знайшов замінник, допоміг мені у цьому якийсь форум трансальповодів і каталог компанії FACET. В результаті новенький замінник із гарантією мені вийшов менше ста гривень. Код товару 7.0014.

При заміні відвалилась клема датчика, довелось переобжимати.

Дякуючи новим запчастинам, можемо продемонструвати вам дубовість манжетів:

Далі збірка карбюраторів.

Цікава доля спіткала старий паливний фільтрик: він тепер захищає дренаж (розвоздушення) поплавкових камер від води, найцікавіше у тому те, що такий дренаж має виходити у повітряний фільтр, але не в цьому випадку (необхідні отвори у корпусі повітряного фільтра були відсутні), тому, очистивши старий фільтр від залишків бензину, застосували його якось так:

Звичайно, це легко можна віднести у розряд колхозингу, але принцип «незашкодь» дотриманий, адже до того дренаж дозволяв легко потрапляти воді в карби.

 

Синхронізація і настройка перебраних карбюраторів пройшла напрочуд легко і без ускладнень, єдине, що дуже сильно напрягало, це морозець, який був на дворі, — колір вихлопу був постійно білим =( Після усіх танців із бубном морози пішли нам на користь: впродовж останіх декількох днів мотоцикл заводився на холодно кожного дня з половини оберту. Ціль досягнуто.

Замість завершення хочу сказати, що перефекціоніст у мені у тривозі.

Не без допомоги заморозків нормально поганяти мот після ремонту не вдалось.

Не закрите питання із адекватною роботою підсосу.

Панель взагалі, о чудо, при роботі на середніх обертах показує 14 тисяч обертів.

Датчик температури тосолу, хоч він і працює, потрібно калібрувати під панель від хорнета.

Колір нагару на свічках зараз також невідомий.

А ще виявилось при здачі ремонту, що ми зовсім не подивились до зчеплення, в котрому, по звуку, канонічно розбита корзина.

Тому я із нетерпінням ще раз чекатиму рандеву із цим мотом весною для реваншу.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Залишити відповідь